Одесские штучки

У медзакладах Одеси надають сучасну реабілітаційну допомогу

В Одесі у міській клінічній лікарні №10 створено відділення реабілітації та реконструктивної хірургії, яке проводить лікування пацієнтів з травмами, патологіями опорно-рухового апарату, кінцівок, серцево-судинної системи, нервової системи, а також з посттравматичними явищами. 

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

У складі відділення є операційний блок, палати, зала та кабінети медичної реабілітації, оснащені сучасним медичним та реабілітаційним обладнанням. До роботи залучається мультидисциплінарна реабілітаційна команда, що забезпечує комплексну фізичну та психологічну реабілітацію. За потреби допомогу пацієнтам надають спеціалісти з реконструктивної хірургії та лікарі фізичної реабілітації, які займаються безпосередньо відновленням функцій організму. Також проводиться психологічна реабілітація та залучаються технології біомедичної інженерії.

МКЛ №10 плідно співпрацює з кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання Одеського національного медуніверситету.

“Науково-педагогічні фахівці кафедри надають організаційно-методичний супровід, а лікарня є клінічною базою для підготовки в сучасних умовах майбутніх фахівців з реабілітації. Разом ми впроваджуємо в медичну практику сучасні техніки лікування та реабілітації, а також спільно розробляємо нові методи”,  — зазначив завідувач відділення реабілітації та реконструктивної хірургії МКЛ №10 Василь Рибак.

За участю громадських та спортивних об’єднань, які опікуються людьми з інвалідністю, у реабілітаційну програму активно інтегрується адаптивний спорт, зокрема баскетбол та настільний теніс на візках. Заняття спортом та інтеграція в спортивне середовище сприяють адаптації пацієнтів до суспільного життя. Також для пацієнтів Центру реабілітації проводяться зустрічі з відомими спортсменами та діячами культури.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В международном аэропорту «Одесса» из-за тумана задерживаются рейсы

Observan

В Одессе в приоритете будут пешеходы, велосипедисты и общественный транспорт

Observan

«Скорик – целиком и полностью управляемый персонаж, который лично не решает ничего и нигде» — политолог Владимир Цыбулько

Observan