Одесские штучки

У новорічну ніч росіянам знищили кілька сотень «чмобіків» (ВІДЕО)

Ще у останні дні грудня російьке командування розташувало кілька сотень "чмобіків" у приміщеннях одного з ПТУ у окупованому місті Макіївка. Поряд з будівлями ПТУ росіяни поставили декілька вантажівок з боєприпасами.

І як раз тоді, коли "чмобики" слухали новорічне привітання від хутіна — їх "привітали" з HIMARS. Це сталося трьома ударами, о 22:57, о 22:59 та о 23 годині за Київським часом — як раз тоді, коли за московським часом (+1 година від Київського та +3 години від Гринвічу) на росії відзначають новий рік. Можливо, ЗСУ застосували відразу три "пакети" з 6 ракет для HIMARS трьома залпами.

Все це було у будівлі колишнього ПТУ №19 у тимчасово окупованій Макіївці, де в ніч на 1 січня окупанти розмістили до 400 чи більше мобілізованих. Потім в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ повідомили, що ще близько 300 рашистів дістали поранення і назвали причиною інциденту "необережне поводження з нагрівальними приладами".

Там дислокувалися загалом не менш як 286 російських військових:
24 вс  20-го загону спеціального призначення  ВВ ПриВО ЗС рф;
20 вс  360-го учбового полку зв'язку   ВВ МВС рф (в/ч 5204);
242 вс 631-о регіонального учбового центру БП ракетних військ и артилерії ЗС рф.

У соцмережах 1 січня жителі захопленого міста повідомили, що рівно о 12 ночі почули серію гучних вибухів. Вранці стало зрозуміло, що від будівлі ПТУ практично нічого не залишилося. Незадовго до інциденту туди заселили близько 800 «мобіків».

Результат очевидний — стали "хорошими русскими" від 200 до 600 "чмобіків" та знищений склад боєкомплекту. І такі ситуації на фронті не вперше — але вперше про це стало відомо широкому загалу на росії — і тепер там дуже перелякалия та шукають винних. Втім, це насправді означає лише одне — будь-яке скупчення російських військ, техніки чи якихось запасів на відстані до 70-80 км від лінії фронту обов'язково знищується. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе был замечен уникальный автомобиль

Observan

Предатель Иванищев Максим Анатольевич: как «ветеран АТО» сливает важную информацию ФСБ

perrelletor

Президент Турции выступил в поддержку целостности и безопасности Украины

Observan