Одесские штучки

У путіна знову хотять захопити Одесу

Спікер диктатора росії путіна Пєсков заявив, що першочерговим завданням москви є так званий "захист" Донбасу, а "спецоперація" в Україні буде продовжуватися. Також він ляпнув, можливість окупації та приєднання до росії українських міст Одеси та Чернігова. При цьому путінський посіпака підкреслив, що чергова анексія територій України залежатиме від так званого "вибору" громадян. Однак першочерговим завданням для москви є так званий "захист" Донбасу.

Пєсков заявив, що ситуація в окупованому Донецьку зараз непроста, а війна в Україні продовжуватиметься. "Питання про можливість приєднання Чернігова та Одеси залежатиме від вибору громадян, першочерговим завданням є захист людей Донбасу, ситуація в Донецьку непроста, спецоперація триває", — сказав речник путіна.

Він також заявив, що пропозиції про новорічне перемир'я "ні від кого не надходило", тому про це не йдеться.

Нагадаємо, 14 грудня голова "ДНР" Денис Пушилін заявив про плани Росії захопити Чернігів та Одесу. За його словами, насамперед Кремль зосереджений на повному захопленні Донецької області.

13 грудня глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, що ЗС РФ можуть спробувати масштабний прорив лінії фронту в січні або лютому 2023 року. За його словами, про підготовку до великого наступу РФ побічно може свідчити підготовка нових призовників.

Того ж дня Дмитро Пєсков відповів на пропозицію Володимира Зеленського вивести російські війська з України на Різдво. Прес-секретар Путіна заявив, що про це не може бути й мови. Крім того, він заявив, що Київ має визнати анексію чотирьох своїх областей, адже без цього не буде просування мирного врегулювання.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе СБУ разоблачила канал нелегальной миграции

Observan

Одесские патрульные ночью после погони задержали пьяного похитителя мопеда

Observan

Необычную фотосессию устроили в Одесской области

Observan