Одесские штучки

У росіян закінчуються ракети для ударів по Одесі (ВІДЕО)

Останній масований російський ракетний удар по Україні 5 грудня, внаслідок якого дуже постраждала енергетична інфраструктури Одеської області, показав дуже обмежені можливості росіян. У них завершуються запаси ракет.

Детальніше про головне дивіться у нашому відеоогляді.

За останні дні, аж з 5 грудня, нових російських ударів по Одеській області не було. Але росіяни намагаються здійснювати повітряну розвідку — і увечері 8 грудня одесити чули роботу ППО — це наші зенітники відпрацювали якусь ворожу ціль над морем неподалік від Одеси. Через декілька хвилин після того, як над Одесою працювала ППО, пролунав сигнал повітряної тривоги — скоріш за все, росіяни намагалися здійснити ракетний удар по Одеській області, та не змогли.

Судячи з усього, росіяни для чергових ударів застосовують ракети різних років випуску — як більш старі, так і більш нові, навіть 2022 року. Ця інформація отримується на основі аналізу залишків збитих ракет. І це свідчить про те, що зараз для росіян вже стало великою проблемою зібрати відразу кілька десятків ракет для одного удару. Оті 70 ракет, що вони випустили 5 грудня — це був, скоріш за все, максимум їх можливостей на найближчі кілька тижнів. Також не було зафіксовано пусків ракет "Іскандер", які у росіян вже майже закінчилися.

І всі зусилля російської оборонної промисловості, всі зусилля їх авіації та флоту по концентрації сил та накопиченню ракет зараз лише трохи перевищують залп всього одного американського есмінця типу "Арлі Берк". Посудіть самі, росіяни кілька тижнів шкрябали по всім сусекам та нашкрябали 70 ракет, а у одного такого есмінця залп складає 56 ракет. А таких есмінців у флоті США є 68 одиниць, і це не рахуючи підводних човнів, інших кораблів, авіації тощо. .

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Предпринимателей крупнейшего в Украине одесского рынка приглашают на семинар по РРО

Observan

Еще один борт с тяжелоранеными бойцами приземлился в Одессе

Observan

На Одещині поліцейські викрили наркоаграрія

Observan