Одесские штучки

У відомому одеському музеї через обстріли обвалилася стеля

В Одеському археологічному музеї обвалилася стеля. Співробітники музею кажуть, що капітальний ремонт у будівлі не проводився за весь час існування. Після масованих атак росіян тріщина у приміщенні наукової кімнати музею стала більшати, а 5 вересня впала. Обійшлося без поранених.

Про це повідомляє Суспільне Новини.

Виконувачка обов’язків заступника директора з загальних питань Світлана Джалун розповіла, що співробітники музею направлять до Києва відповідний акт, і вже там будуть вирішувати, що робити далі:

«Тут точно, що стеля може рухнути далі, а інші зали які сюрпризи нам готують, ми не знаємо. Міська адміністрація нам каже, що ми не належимо до міста. Область каже, що ми не належимо до області. Оскільки ми є власністю національної академії наук України, хто нас буде ремонтувати, за який кошт, і як це проходитиме, ми, на жаль, поки інформацією не володіємо».

Будівлі археологічного музею більше ніж 150 років, каже науковий співробітник Ігор Піструіл. Близько п’ятнадцяти років капітальний ремонт там не проводився, тому в музеї своїми силами частково ремонтували стелю:

«Тріщина була, невеличка тріщина, вона ледве була видна. І після початку сучасної війни, після початку обстрілів будівля підстрибує як м’ячик, навіть при роботі ППО. Ми вже зафіксували, що вона проходить вздовж всього музею, одна частина стоїть, а інша частина пішла сповзати потрошки».

Наразі в основній колекції музею зберігається близько ста п’ятдесяти тисяч експонатів. Під час війни їх усіх евакуювали. Тож для відвідувачів двері зачинені.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области случился пожар

Observan

В популярном одесском парке избили и ограбили двоих мужчин

Observan

Вантажні вагони, які належать російським компаніям на території України, націоналізують

Observan