Одесские штучки

У заповіднику на Одещині масово вирубали дерева

На Одещині затримали цілу групу чорних лісорубів, які здійснювали масову вирубку дерев у заповіднику.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Очолив групу 36-річний житель області та залучив як спільників заступника голови однієї з ОТГ, лісника, еколога та місцевих мешканців.

Так, посадовець ОТГ допомагав організаторові керувати діями учасників угруповання. Лісник забезпечував безперешкодну діяльність лісорубів на території Павлівського ботанічного заказника та природно-заповідного фонду Одеської області. Ще один член групи займався пошуком клієнтів та відповідав за збут незаконно вирубаного лісу.

Задля порубки якісної деревини – дубу, ясеня, акації — організатор виплачував відсоток від продажів працівникам одного з лісництв, які надавали інформацію про ділянки з кращим лісом. Вартість деревини варіювалась від 1200 до 2000 гривень за 1 кубометр.

Поліцейські затримали організатора та його сімох посібників одразу після продажу чергової партії лісу. Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Николаеве «домушник» с балкона стрелял по патрульным

Observan

Крупнейший в Украине рынок поздравляет одесситов с Днем Победы

Observan

Одесі загрожує обстрілом один надводний корабель та один підводний човен росіян (ВІДЕО)

Observan