Одесские штучки

У знаменитому містечку на Одещині будуть досліджувати катакомби

Підземелля та катакомби у містах завжди привертають увагу людей своєю таємничістю та загадкою. Ці підземні споруди часто є свідченням багатої історії та можуть приховувати безліч дивовижних секретів. Немало їх і в Болградській громаді, що на Одещині.

Про це повідомляє Інтернет-видання Бессарабії «МАХАЛА».

Туристичний інформаційний центр «Болград» розпочинає роботу з пошуку інформації про місцеві катакомби з метою створити карту підземних ходів у місті Болград.

Робітники Центру поставили собі за мету зібрати фотографії, спогади старожилів та інші матеріали, які документують дослідження підземних ходів в Болградській громаді, і поділитись ними з громадськістю.

“Якщо вдасться зібрати достатньо інформації, ми зможемо створити карту підземних ходів у місті. Ця карта може стати важливим ресурсом для місцевих жителів та істориків, а робота у даному напрямку може розширити розуміння історії міста Болград та допомогти зберегти цінні культурні спадки”, – повідомили в туристичному Центрі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесским водителям рекомендуют объезжать некоторые улицы

Observan

Дунайське пароплавство може модернізувати свої судна з заміною двигунів в Австрії

Observan

В Одессе появится копия здания театра оперы и балета

Observan