Одесские штучки

Удар по Керченському мосту завдала Україна (ВІДЕО)

За словами очільника СБУ, Україна була просто зобов'язана перервати логістику росіян у напрямку окупованого Крима через Керченський міст. Таким чином він пояснив причину вибухів, які пролунали на мосту вранці 8 жовтня та завдали споруді серйозних ушкоджень.

"Відповідно до норм міжнародного права, законодавства України, звичаїв та традицій ведення війни, виходячи з аналізу оперативної обстановки, ми були просто зобов'язані перерізати там логістику ворога. Водночас сьогодні не можу сьогодні коментувати це питання. Мені цікаво спостерігати за російським слідством. За моїми відомостями вже затримано 22 їхніх співгромадян. Їх катують, проводять поліграфічні дослідження, мені цікаво, на що вони вийдуть. Будемо спостерігати" — заявив Василь Малюк.

Нагадаємо, Кримський міст вибухнув вранці 8 жовтня в момент, коли по ньому проходив у напрямку Криму залізничний потяг з цистернами з паливом. Вибухнула, скоріш за все, "начинена" вибухівкою вантажівка. ВІд вибуху зруйновані повністю три прольоти автомобільної частини мосту — полоса у бік Криму.

У відеосюжеті — як вибухнув Керченський міст.

В результаті вибухів на автомобільній частині мосту пошкоджені або обвалилися зовсім навіть не два, а три прольоти, плюс ще один між ними явно непридатний до використання. А на знімках, зроблених безпосередньо на мосту, можна побачити, як вціліла автомобільна частина прольотів поруч з обваленими — також деформовані. І це означає, що навіть ті прольоти, що не обвалилися — непридатні до використання.

На залізничній частині мосту діє лише одна колія з двох. На другій пожежі цистерн з паливом та вибуху зовсім деформувалися залізничні колії. Так, самі колії можна відновити досить оперативно. Але наскільки пошкоджена залізнична частина мосту — ми поки що не знаємо, та зможемо згодом зробити висновки на основі аналізу руху потягів.

Уряд росії оприлюднив текст документу, згідно з яким роботи з ремонту на пошкодженому вибухом 8 жовтня Керченському мосту повинні біти завершені не пізніше, як до 1 липня 2023 року. Тобто, вони займуть не менше 8 місяців. Ремонтом займеться компанія "Ніжнєангарсктрансстрой". Вона також отримала можливість залучати субпідрядників.

Наразі автомобільні прольоти мосту, які обвалилися 8 жовтня, вже замінили на нові. Але рух великовантажних автомобілів досі заборонено — і це досі суттєво впливає на всю логістику російських окупантів.

На відео: початок ремонту Кримського мосту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Стали известны самые инвестиционно привлекательные места Одесской области

Observan

Пожар в одесском общежитии: к ликвидации привлекались десятки спасателей

Observan

Одесситу, распространявшему детскую порнографию в сети, грозит 12 лет тюрьмы

Observan