Одесские штучки

Україна може отримати до 60 мільярдів доларів допомоги від США

Президент США Джо Байден має намір звернутися до Конгресу із додатковим запитом про виділення 100 мільярдів доларів, зокрема, для оборонної допомоги Україні та Ізраїлю. Крім допомоги Україні та Ізраїлю, пакет включатиме фінансування охорони кордонів і допомогу країнам Індо-Тихоокеанського регіону, в тому числі Тайваню.

Рішення просити у Конгресу про виділення комплексного пакета спрямоване на те, щоб заручитися підтримкою республіканців, які виступають проти збільшення допомоги Україні.

Включення фінансування охорони кордону також може допомогти отримати підтримку республіканців, які давно пов’язують додаткову іноземну допомогу з розв’язанням проблеми напливу мігрантів у США. Вказана сума повинна покривати оборонні потреби України на цілий фінансовий рік. 

Попередній запит Білого дому, який передбачав виділення Україні 24 мільярдів доларів, охоплював лише тримісячний період.

Лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер очікує, що адміністрація надішле запит “до кінця цього тижня”, і що він включатиме військову, дипломатичну, розвідувальну та гуманітарну допомогу для Ізраїлю. “Ми хотіли б отримати додатковий пакет якомога швидше, тому що потреби великі як в Ізраїлі, так і в Україні”, — сказав він.

Проте будь-який запит від Білого дому має бути спочатку схвалений Палатою представників, але Палата не зможе цього зробити без обрання нового спікера.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские музыканты спасли храм искусства

Observan

Одесские аудиторы обеспечили возмещение 30 миллионов гривен убытков

Observan

Одесситы жалуются на поведение водителей маршруток

Observan