Одесские штучки

Україна може отримати компоненти для високоточних бомб

США можуть передати Україні сучасне електронне обладнання, яке перетворить некеровані авіаційні боєприпаси на "розумні бомби" з високою точністю влучення. Про це повідомили в The Washington Post , посилаючись на високопоставлених американських чиновників

ЗСУ, найімовірніше, отримають пристрої глобального позиціонування, прикріплені до різних видів зброї для перетворення її на "спільний боєприпас прямої атаки" (англійською JDAM). Наприклад, американці використовували цю технологію для авіабомб вагою до 900 кг.

Водночас ознайомлені з цим питанням американські чиновники не уточнили, які саме снаряди ЗСУ посилять пристроями глобального позиціонування і створять з них "розумні бомби": чи то комплекти авіабомб, чи то ракети з наземного арсеналу.

Зараз Повітряні сили ЗСУ працюють з літкаками Су та МіГ, частина з яких застарілі та використовують звичайні авіабомби, тому США шукали методи оновити їх без необхідності постачання західних винищувачів, для яких треба окремо готувати персонал і місця дислокації.

"Постачання JDAM ознаменувало б ще один важливий крок Вашингтона, щоб допомогти Україні відбити вторгнення російських військ, забезпечивши новий спосіб націлювання на російські підрозділи та штаби", — резюмували в The Washington Post.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі засудили крадійку

Observan

Некоторым одесситам придется потерпеть временные неудобства

Observan

Устали терпеть: одесситы своими силами привели в порядок Чкаловский пляж

Observan