Одесские штучки

Україна може отримати словацькі винищувачі

Словаччина має намір передати Україні свої винищувачі МіГ-29. ро це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомив міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер.

"Ми ще не передали вам МіГ-29, але готові це зробити. Ми говоримо з нашими партнерами у НАТО про те, як це зробити", — зазначив міністр.

За його словами, про це йшлося, серед іншого, на останній зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським.

"Наш міністр оборони пояснив вашому президенту, як це можливо зробити. І, думаю, найближчими тижнями до Словаччини прибуде українська делегація і ми разом з американськими друзями будемо працювати над тим, щоб це стало реальністю… Я дуже оптимістично налаштований з цього приводу, думаю, це скоро відбудеться і літаки будуть в Україні", — розповів посадовець.

З 1 вересня у повітряному просторі Словаччини, згідно з домовленістю між Варшавою і Братиславою, почали чергувати польські винищувачі. Ця угода між країнами має відкрити шлях для передачі словацьких МіГ-29 Україні, а Словаччина отримає замість них західні винищувачі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесским застройщикам выписали штрафов на сумму более 286 тысяч гривен

Observan

Одесская спортсменка Анжелика Терлюга признана лучшей каратисткой мира

Observan

Одессит неудачно пошутил с полицейскими

Observan