Одесские штучки

Україна може отримати винищувачі F-16 від Норвегії

Уряд Норвегії ухвалив рішення про передачу Україні винищувачів F-16. Також країна офіційно заявила, що надасть Україні ЗРК та іншу зброю.

"Таким чином, Норвегія стає третьою країною НАТО після Нідерландів та Данії, яка передала Україні винищувачі F-16", – йдеться у повідомленні уряду Норвегії. Зараз прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере в День Незалежності перебуває з візитом у Києві.

Він офіційно заявив, що Норвегія надішле в Україну зенітно-ракетні комплекси та обладнання для розмінування, а також допоможе країні забезпечити постачання газу та електроенергії. Йдеться про передачу IRIS-T, портативних комплектів для створення коридорів через мінні поля та обладнання, яке використовується для ремонту критичної електричної інфраструктури.

"Підтримка протиповітряної оборони була вирішальною у перешкоджанні Росії взяти під контроль повітряний простір і, таким чином, запобігла великим стражданням цивільного населення та військовим втратам", — зауважують в уряді Норвегії.

Загалом Норвегія у різні роки отримала 74 винищувачі F-16. З них зараз у бойовому складі збройних сил Норвегії залишається 55 літаків. У найближчий час Норвегія буде замінювати їх на винищувачі F-35.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситы обвиняют врачей «Еврейской больницы» в халатности и непрофессионализме

Observan

В Одесі перейменують понад 30 вулиць: подробиці

Observan

Часть одесситов до вечера оставят без света

Observan