Одесские штучки

Україна отримає ще одну партію бронемашин Scimitar

Великобританія в рамках нового пакету військової допомоги передасть Україні 23 броньовані розвідувальні машини FV107 Scimitar. Про це повідомила прес-служба німецької компанії Rheinmetall BAE Systems Land.

Йдеться, зокрема, про FV107 Scimitar другого покоління. До належного стану їх привели в Німеччині на заводі компанії Rheinmetall. У повідомленні йдеться про те, що ці бойові броньовані машини ЗСУ отримають уже найближчим часом.

На озброєнні ЗСУ вже є бойові машини Scimitar (їх також називають легкими розвідувальними танками). У 2022 році Великобританія передала Україні не менше п'яти таких бойових машин.

FV107 Scimitar – це легкий розвідувальний танк, розроблений британською компанією Alvis. Його створили у рамках проекту FV100. Цей проект передбачав створення легкого розвідувального танка та кількох спеціалізованих версій на його базі. Головне озброєння Scimitar – гармата L21 Rarden калібру 30 мм (боєкомплект – 160 снарядів) та спарений з нею кулемет L37A1 калібру 7,62 мм (боєкомплект – 3000 патронів).

Довжина Scimitar складає 4900 мм, ширина – 2240 мм, висота – 2100 мм. Дорожній просвіт досить великий – 350 мм. Маса – 8070 кг. Максимальна швидкість сягає 80 км/год. Запас ходу – 644 км, залежно від місцевості. Екіпаж – 3 людини.

Компанія Alvis кілька разів модернізувала FV107 Scimitar. Так, версія Scimitar Mk 2, яка з'явилася в 2011 році, відрізняється посиленим захистом. Така бойова машина має додаткові модулі Plasan, посилений протимінно-вибуховий захист та засоби електронного захисту від саморобних вибухових пристроїв. Модернізацію було зроблено на основі досвіду воєнних дій в Афганістані.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области в этом году трудоустроено более 600 человек с инвалидностью

Observan

На трасі Київ-Одеса сталася ДТП — знадобилась допомога рятувальників

Observan

Україна за 2022 рік отримала допомоги на 70 мільярдів доларів

Observan