Одесские штучки

Україна отримає винищувачі F-16 відразу після завершення навчання пілотів

США схвалили передання Україні американських винищувачів F-16 із Данії та Нідерландів, щойно буде завершено навчання українських пілотів. Про це 17 серпня заявив державний секретар США, якого цитує Reuters.

США надали Данії та Нідерландам офіційні запевнення, що прискорять затвердження всіх необхідних запитів третіх сторін на передання F-16, щоб Україна отримала винищувачі після завершення підготовки пілотів.

Данія й Нідерланди, які очолюють коаліцію з підготовки українських льотчиків, нещодавно попросили надати їм такі гарантії. Навчення пілотів проходить також у Румунії..

Як розповів Reuters чиновник, держсекретар США Ентоні Блінкен надіслав листи своїм данським та голландським колегам, запевнивши їх, що запити буде задоволено.

Лист Блінкена потрапив у розпорядження ЗМІ, у ньому він висловив "цілковиту підтримку США як передання Україні винищувачів F-16, так і підготовки українських пілотів кваліфікованими інструкторами".

За словами держсекретаря США, "вкрай важливо, щоб Україна була в змозі захистити себе від російської агресії, що триває, і порушення її суверенітету".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Одещині підліток обікрав сусідку, а сусідка пограбувала підлітка

Observan

Жители пригородов Одессы проведут два дня без воды

Observan

Как в Одессе планируют отметить Новый год

Observan