Одесские штучки

Україна отримала ще одну ракетну установку з Франції

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що в Україну з Франції прибула нова реактивна система залпового вогню LRU. Про це він написав у Twitter.

“В Україну прибув 4-й брат з родини “Довгої руки” – LRU з Франції! Українська армія тепер ще потужніша для стримування та знищення ворога. Це видимий результат дружби між президентами Володимиром Зеленським і Еммануелем Макроном”, — написав він.

Міністр мав на увазі чотири моделі реактивних установок залпового вогню, які використовують ідентичні високоточні ракети — це американські колісна М142 HIMARS, гусенична М270, німецька гусенична Mars-II та французька гусенична LRU.

LRU (Lance Roquette Unitaire) – це французька модернізація американської РСЗВ M270 на гусеничній платформі з високою прохідністю.

Залежно від модифікації LRU має дальність польоту снарядів не менше 80-85 км, а супутникова система навігації та управління гарантує високу точність влучання.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Три автомобиля столкнулись в центре Одессы

Observan

Житель Одесской области открыл нелегальный бизнес

Observan

Фотофакт: строительные леса с Воронцовской колоннады сняли

Observan