Одесские штучки

Україна пропонує Туреччині відновити «зерновий коридор»

Україна передала Туреччині пропозицію про відновлення роботи «зернового коридору», яка не передбачає жодної участі в ньому рф, повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар.

Ці пропозиції базуються на наявній ситуації фактичного прориву російської морської блокади. Протягом серпня та початку вересня з портів Одеса та Південний вже вийшли в море 4 торгівельні судна, які були завантажені не лише агропродукцією, а й, наприкклад, продукцією металургійної промислововсті. Для цього ВМС України та уряд створили та забезпечили умови судноплавного коридору уздовж узбережжя Одеської області до територіальних вод Румунії — і далі біля берегів Румунії, Болгарії і Туреччини аж до Босфору.

«Поки що немає остаточного підтвердження. Але оскільки кораблі вже йдуть територіальними водами Румунії, Болгарії, а також Туреччини й проходять протоки без обмежень, це насправді раціональний шлях», — зазначив посол.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі обмежено рух тролейбусів (ВІДЕО)

Observan

В Одесі з’явився новий мурал

Observan

Россия пытается повысить чувство собственной важности

Observan