Одесские штучки

Україна вже отримала перші далекобійні ракети Storm Shadow

Обіцяні Великобританією далекобійні крилаті ракети авіаційного базування Storm Shadow вже доставлені до України. Кількість наданих ракет не розголошується.

Дані ракети придатні до запуску з винищувачів та бомбардувальників західних типів. Також під їх застосування можуть бути переобладнані наявні у України надзвукові бомбардувальники Су-24.

Storm Shadow / SCALP EG це франко-британська авіаційна крилата ракета класу «повітря — земля» км, з дозвуковою швидкістю польоту та траєкторії на наднизькій висоті з урахуванням рельєфу та забудови. Базова дальність — від 290 км, стандартна модифікація має дальність 560 км. Є модифікації до 1000 км.

Призначена для знищення важливих стаціонарних цілей, які добре захищені засобами протиповітряної оборони. Може використовуватися в будь-який час доби, складних метеоумовах та при застосуванні противником засобів радіоелектронної протидії. Розробка ракети розпочалася компанією MBDA в 1995-у на основі французької КР Apache на замовлення військових відомств Франції та Великобританії. Перші успішні випробування відбулися у грудні 2000-го. Ракета була введена в експлуатацію в 2003-у британськими військово-повітряними силами.

В Україні такі ракети можуть бути застосовані, наприклад, для ураження російських кораблів у Севастополі чи у акваторії Чорного моря поблизу Криму, для ураження Керченського мосту або російських авіабаз чи інших стратегічних об'єктів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Французском бульваре из автомобиля бизнесмена похитили 50$ тысяч

Observan

Под Одессой обнаружили берлогу серийного грабителя

Observan

В городе под Одессой появился отдел здравоохранения

Observan