Одесские штучки

Україна замовляє для ЗСУ танки «Оплот» власного виробництва

Міноборони замовить українські танки «Оплот» для ЗСУ. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков 

«Я переконаний, що в танковій коаліції у перших рядах повинен бути саме український танк, як-от БМ «Оплот». На фронті обов’язково має бути броньований кулак, адже найголовніша цінність – це збереження життя наших захисників і захисниць» — розповів міністр.

БМ «Оплот» є докорінною модернізацією танка Т-84У «Оплот» та найновішим представником серії танків Т-84. Цей танк виробляється для ЗСУ невеликими серіями з 2009 року.

Танк озброєний 125-мм гладкоствольною гарматою, має дизельний двигун потужністю 1200 к.с., може розігнатися до 70 км/год. Маса танка 51 тона.  має комбіновану систему захисту, що включає в себе пасивну броню, протитандемний вбудований динамічний захист і низку інших систем, що підвищують живучість танка на полі бою. У конструкції танка БМ «Оплот» значно менший відсоток ослаблених зон у порівнянні з конструкціями попередніх танків Т-84, Т-80, Т-72, ​​Т-64 та інших радянських та пострадянських танків.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Бойові дії 22 квітня (ВІДЕО)

Observan

Утренний туман в Одессе снова вмешался в работу аэропорта

Observan

Под Одессой ревнивая женщина пыталась убить сожителя

Observan