Одесские штучки

Українські кораблі приймають участь у міжнародних військових навчаннях

У територіальних водах Великобританії почалися багатонаціональні навчання “Joint Warrior -23-ІІ”. Від ВМС України до практичних дій в морі залучаються протимінні кораблі “Черкаси” та “Чернігів”.

Участь у багатонаціональному навчанні «Joint Warrior-23-ІІ» протимінних кораблів “Черкаси” і “Чернігів” та штабу тактичної групи протимінних дій ВМС ЗС України відбувається в рамках комплексної підготовки зазначених підрозділів, під керівництвом менторів Королівських ВМС Великої Британії.

До складу учасників увійшли Королівські ВМС та Королівські повітряні сили разом з сухопутними військами Великобританії. Також, окрім України, у навчаннях беруть участь кораблі та судна від Нідерландів, Бельгії, Польщі, ФРН, та Данії.

Основна мета підготовки полягає у досягнені особовим складом екіпажів та штаба тактичної групи протимінних дій відповідного рівня готовності до виконання завдань за призначенням, а також взаємосумісності з протимінними підрозділами країн-партнерів. Окрім того відпрацьовуються питання планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО. Метою є набуття досвіду дій у міжнародному середовищі під час проведення об’єднаних багатонаціональних операцій.

Тральщики "Чернігів" та "Черкаси" були передані Україні зі складу флоту Великобританії за угодою 2021 року. Через початок війни обидва кораблі вимушено залишилися у британських водах, де їх екіпажі пройшли курс підготовки, освоїли кораблі та підняли на них прапор України.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Факторы риска кисты груди, профилактика и лечение

Observan

Новые бессемянные сорта винограда выводят в Одесской области

Observan

В Одесі директор будівельної компанії за несплату податків постане перед судом

Observan