Одесские штучки

Українські військові почали навчання на німецьких танках

Бундесвер розпочав навчання українських військових на танках Leopard 2. Як повідомляє Tagesschau, про це повідомив спікер Міноборони Німеччини.

Навчання пройдуть здебільшого на базі школи танкових військ у Мюнстері і мають завершитися до кінця першого кварталу, щоб передача танків була синхронізована із закінченням навчання. Крім цього, також розпочалися програми підготовки бійців ЗСУ на бойових машинах піхоти Marder.

Німеччина та інші країни в рамках військової допомоги можуть передати Україні до кінця березня 2023 року 80 танків Leopard 2. Про це розповів німецький канцлер Олаф Шольц.

За його словами, постачання цих броньованих бойових машин залежатиме від того, як швидко вдасться навчити на них українські екіпажі, а також від деяких інших чинників. Наприклад, від того, як швидко вдасться налагодити постачання боєприпасів та запасних частин.

Шольц вважає, що цілком реально передати у ЗСУ два батальйони танків Leopard 2 (це 80 бойових машин) вже до кінця березня 2023 року.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

​​👨‍❤️‍👨У одесских чиновников из сферы образования свои любимчикиНаступили летние каникулы, а вместе с ними и благодат…

Observan

Огромный выбор новогодних декораций представлен на одесском рынке «7 километр»

Observan

Гололед стал причиной ДТП в Одесской области

Observan