Одесские штучки

Закопали живцем: в Одеській області вбили чоловіка

В Ізмаїлі Одеської області група зловмисників живцем закопала чоловіка. Постраждалий помер від асфіксії.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

До правоохоронців звернулася жінка з прохання допомогти розшукати 36-річного сина, який перестав з’являтися вдома та виходити на зв’язок.

Поліцейські встановили, що розшукуваний посварився з 50-річним чоловіком, який проживає по сусідству, коли вживав спиртні напої у нього вдома. Затаївши образу на гостя, господар маєтку вирішив провчити молодика. З 27-річним сином та двома знайомими віком 34 та 38 років він приїхав ввечері на автомобілі до сусіда додому, змусив сісти в салон і поїхав у лісосмугу біля села Броска. Викопавши яму і змусивши потерпілого у неї спуститися, чоловіки 50 та 34 років закопали його живцем. Після цього уся компанія покинула місце злочину.

Небіжчика правоохоронці виявили через шість днів потому.

Правоохоронці затримали зловмисників. Двом фігурантам за заподіяння смерті людині загрожує до 15-ти років позбавлення волі або навіть довічне ув’язнення, ще двом, які бачили, але приховали особливо тяжкий злочин, – до трьох років ув’язнення.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Женщина пострадала в ДТП в Одессе

Observan

Принцессы живут в Одессе

Observan

Клубный Дом Pierre — французский шарм в центре Одессы

Observan