Одесские штучки

Зенітні комплекси NASAMS від Литви прибудуть до України у вересні

Литва наступного місяця поставить Україні пускові установки зенітного ракетного комплексу середньої дальності NASAMS, повідомив у середу президент країни Гітанас Науседа, який сьогодні перебуває з візитом у Києві.

"Сьогодні в Києві я сказав своєму дорогому другу Президенту Володимиру Зеленському, що Литва підтримуватиме Україну до перемоги. Литва наступного місяця поставить Україні пускові установки NASAMS", — написав Науседа у соцмережі X.

NASAMS – зенітно-ракетний комплекс ППО/ПРО середньої дальності, яка розроблена американським консорціумом Raytheon Technologies і групи норвезьким Kongsberg. Призначена для протидії літакам, крилатим ракетам та іншим повітряним цілям на малих та середніх висотах. США у співпраці з Норвегією надали Україні 4 батареї NASAMS, перші дві з яких стали на бойове чергування у ПС ЗСУ восени 2022 року.

Окремо дві пускові установки для України закупила Литва. Вони посилять існуючі батареї цих ЗРК або допоможуть сформувати ще одну батарею.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ryanair анонсирует рейсы из Одессы в Будапешт

Observan

Умер режиссер Марк Захаров

Observan

Одесу з офіційним візитом відвідала генеральна директорка ЮНЕСКО

Observan