Одесские штучки

ЗСУ майже завершили підготовку до наступу: міністр оборони

«Підготовка (до контрнаступу) завершується», — сказав Міністр оборони України Олексій Резніков на пресконференції в Military Media Center.

Він зазначив, що українські військові ще мають закінчити опанування новітньої військової техніки, яка надається країнами-союзниками.  «Ми дуже сучасні системи отримали, особливо в частині броньованого кулака», — сказав Міністр оборони України Олексій Резніков.

Він зазначив, що окрім "танкової коаліції", до якої у першу чергу входять танки Leopard 2 і Challenger, Україна отримує велику кількість броньованих машин різного типу, зокрема БТР і БМП, і курси підготовки на деяких з них ще тривають. 

«Тому сама техніка оголошена, підготовлена і частково доставлена. А є техніка, на якій завершуються навчальні програми», — сказав міністр. «Як тільки буде Божа воля, погода і рішення командирів – ми це зробимо», — додав Міністр оборони України Олексій Резніков.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кто руководит на самом деле Одесской областью

Observan

В Киевской области ремонтируют участок трассы М-05 Киев – Одесса

Observan

Україна отримає 10 винищувачів МіГ-29

Observan