Цацки-пецки

Одеситам пропонують перейменувати ще 14 вулиць та провулків

Електронне обговорення вже почалося.

З огляду на рекомендації історико-топонімічної комісії в Одесі розпочалося громадське електронне обговорення перейменування чергової низки топонімічних об’єктів міста.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Електронне обговорення проводиться з 16 листопада до 7 грудня на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» у спеціальному електронному сервісі «Громадське обговорення». Процес відображається у режимі реального часу.

До участі допускаються члени територіальної громади, які досягли 18 років та зареєстровані в Одесі. Щоб взяти участь в обговоренні, необхідно створити особистий онлайн-кабінет, а для цього необхідно зареєструватися на веб-порталі за допомогою електронного підпису, сервісу «Дія» або Банк ID та надати інформацію про дату народження, місце проживання та контактні дані.

Електронне обговорення проводиться за кожним об’єктом топонімики окремо шляхом вибору відповідей «Так» чи «Ні» з можливістю внесення зауважень.

Перелік об’єктів топоніміки на території міста Одеси, які пропонуються для перейменування:

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Минздрав Украины планирует расширить е-рецепт на все рецептурные препараты

Observan

На трассе под Одессой под колесами иномарки погиб 58-летний мужчина (фото)

Observan

Жизнь в капсулах: в одесском музее открылась диалоговая выставка мастера-резчика из Луганска

Observan