Цацки-пецки

Одеська обласна служба екстреної допомоги отримала нового начальника

Світлану Ізосімову.

За розпорядженням голови Одеської ОВА Олега Кіпера від 26 жовтня, генеральним директором КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» призначено Світлану Ізосімову.

Про це повідомили у пресслужбі Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

30 жовтня директор обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Курмишов представив нового керівника колективу.

Світлана Ізосімова — уродженка Одеської області з сім’ї медиків, закінчила Одеський національний медичний університет та працює у системі охорони здоров’я вже близько 20 років. Донедавна очолювала Одеський обласний центр соціально значущих захворювань, а за часів пандемії коронавірусу була членом обласного штабу з ліквідації CОVID-19.

Нагадаємо, попередня глава Одеської обласної служби екстреної допомоги Ірина Парамонова була змушена подати заяву про звільнення за рекомендацією голови Одеської ОВА.

Справа в тому, що за результатами перевірки, ініційованої Одеською ОВА, в обласній службі екстреної допомоги були виявлені численні порушення — може йтися про масштабні розтрати, оскільки при багатомільйонному фінансуванні автопарк «швидких» перебуває у плачевному стані та спостерігаються проблеми з паливом. Крім того, керівництво центру під час перевірки викрили у нарахуванні собі премій у сотні тисяч гривень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В порту в Одесской области под колесами тепловоза погиб мужчина (фото)

Observan

Не забудьте наполнить баклажки: 26 апреля отключат воду в трех районах Одессы и пригородах

Observan

В Одесской области открылся кемпинг для туристов

Observan