Цацки-пецки

Одеська область: в Ізмаїлі попрощалися з загиблим у бою прикордонником

Живим коридором на колінах Ізмаїл проводив в останній шлях сержанта Сергія Шелковникова, який загинув у бою.

В Ізмаїлі на Алеї слави міського цвинтаря з почестями поховали сержанта-прикордонника Сергія Шелковникова, який загинув 12 жовтня у бою у районі Макіївки Сватівського району Луганської області.

Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Попрощатися з Сергієм прийшли рідні, близькі, знайомі та побратими з Ізмаїльського прикордонного загону.

Сергій Миколайович Шелковников народився 7 жовтня 2001 року в Ізмаїлі. Після закінчення гімназії вирішив стати моряком та освоїв спеціальності матроса та моториста.

Він пішов служити за контрактом у 2021 році. Військову присягу на вірність Українському народу прийняв на острові Зміїний. До перекидання на Луганщину він разом з побратимами з прикордонної комендатури швидкого реагування воював під Херсоном.

«Для мене була велика честь мати такого підлеглого. Він виконував бойові завдання на високому професійному рівні. Він був товариським. Його загибель – це безмежний біль. Щиро співчуваю його рідним та близьким. Він завжди залишиться у нашій пам’яті», – зазначив начальник прикордонної застави із псевдонімом «Шейх».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Рашисты обстреляли центр Харькова: пятеро погибших

Observan

В Одессе начинают праздновать Рождество (фото)

Observan

В Одессе на трамвайном маршруте №20 курсируют автобусы

Observan