Цацки-пецки

Організована одеситами «тютюнова» ОЗУ постане перед судом

До складу злочинної групи входили 23 особи.

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо 23 учасників організованої злочинної групи, які реалізували масштабну схему продажу контрафактних цигарок з місячним оборотом від семи до 10 млн гривень.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Реалізацію схеми розпочали у другій половині 2022 року. Підроблені цигарки отримували з підпільних цехів, а організатор та бухгалтер контролювали нелегальний бізнес з Одеси. В Одеську та Вінницьку області вони направляли своїх людей, які забезпечували контроль та продаж контрафакту на місцях.

Тільки на Вінниччині група забезпечувала діяльність близько 30 точок продажу контрафактних цигарок з підробленою позначкою «дьюті-фрі». Затримали учасників угруповання у квітні 2023 року.

Правоохоронці провели близько півсотні обшуків у місцях збуту та в офісах, вилучили близько 200 тис. пачок цигарок загальною вартістю понад п’ять млн гривень, документацію та «чорну бухгалтерію», засоби зв’язку, носії інформації, майже 1,5 млн гривень готівкою.

До складу групи входили чиновники регіональних відділень Державної податкової служби, які «кришували» бізнес. Матеріали щодо них виділено в окреме кримінальне провадження за фактом зловживання владою за ч. 2 ст. 364 КК України.

А тим часом організатора, бухгалтера та двох «керівників на місцях» судитимуть за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України, їм загрожує штраф від 85 тис. до 170 тис. гривень з конфіскацією вилученої продукції. 19 продавців, які займалися збутом цигарок, судитимуть за ч. 1 ст. 204 КК України — їм загрожує таке ж покарання.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская область: в ДТП со «скорой» и машиной отряда морской охраны пострадали водитель, медсестра и четырехмесячный мальчик

Observan

В Одесской области двое детей – 3-х и 4-х лет – попали под колеса иномарки

Observan

Теннис: две одесситки вышли во второй раунд Australian Open

Observan