Цацки-пецки

Шторм в Одесі: повалено вже 160 дерев та великих гілок

Краще посидіти вдома.

Станом на 12:00 19 листопада сильний вітер повалив в Одесі 109 дерев та 51 велику гілку.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Крім того, зафіксовано 28 розривів проводів зовнішнього освітлення та 18 пошкоджень контактної мережі, відомо про три випадки пошкодження покрівлі та два постраждалих від стихії зупинкових комплекса. Пориви вітру сягають 25-30 метрів за секунду.

На вулицях Одеси зараз борються з наслідками стихії понад 350 співробітників комунальних підприємств міста, задіяно дев’ять автовеж, чотири трактори та 48 одиниць іншої спецтехніки.

Насамперед звільняють від звалених дерев дороги та тротуари і прибирають дерева, що заважають проїзду до соціально значущих об’єктів.

Співробітники КП «ОМЕТ» відновлюють пошкоджені контактні мережі та прибирають з них дерева та гілки, а робітники КП «Одесміськсвітло» відновлюють роботу зовнішнього освітлення. Для запобігання підтопленням на вулицях міста працюють робітники КП «Міські дороги».

У мерії наполегливо просять людей не виходити з дому без потреби та не залишати транспорт під деревами та лініями електропередач, а при пересуванні містом враховувати небезпеку падіння гілок та кабелів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

7 апреля в Украине запланированы 10 гуманитарных коридоров

Observan

В Одессе по подозрению в пьяном вождении поймали нардепа на «Ланд Крузере» (фото)

Observan

Морякам разрешили выезжать за границу на работу – постановление Кабмина

Observan