Цацки-пецки

В Італії обговорили відновлення одеських пам’яток архітектури у зоні ЮНЕСКО

В Італійській Республіці відбулась конференція «Лабораторія відбудови України», у якій взяв участь радник міського голови, Амбасадор Одеси в Італії пан Аттіліо Малліані. Про це повідомили в пресслужбі мерії.

«Ми багато говоримо про участь Італії у відновленні Спасо-Преображенського собору, однак під час мого відрядження до Італії я отримав від наших партнерів інформацію про те, що вони хочуть взяти участь у відновленні й інших архітектурних об’єктів у зоні ЮНЕСКО. Це значний результат співпраці мерії Одеси, Євросоюзу та Італії», – прокоментував Малліані.

Під час конференції радник міського голови мав плідні зустрічі із заступником голови Ради Міністрів, Міністром закордонних справ Італії паном Антоніо Таяні, президентом Фундації Трієннале Мілана паном Стефано Боері, президентом Фундації Національного музею мистецтв ХХІ сторіччя паном Алессандро Джулі та Міністром культури Італійської Республіки паном Дженнаро Санджуліано.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В порту Черноморска блокировали масштабную контрабанду табака для кальяна

Observan

Задержан мужчина, который собирался перебросить наркотики на территорию СИЗО

Observan

Нефтяную скважину пробурили в Одесской области

Observan