Цацки-пецки

В Одесі під виглядом лікування у «реабілітаційному центрі» утримували викрадених людей

Викрадення коштувало до 40 тисяч гривень, а утримання в «центрі» на місяць — 20 тисяч гривень.

В Києві викрили трьох зловмисників, які викрадали людей. Як повідомили в Офісі генпрокурора, фігуранти облаштували в Одесі «реабілітаційний центр» для лікування нарко- та алкозалежних громадян. Організував діяльність мешканець Одещини. Він створив підконтрольну юридичну особу та залучив своїх знайомих.

Через веб-сайт під виглядом примусового лікування вони приймали замовлення на викрадення людей з поміщенням їх у «реабілітаційний центр». «Послуга» з викрадення людини коштувала від 30 до 40 тисяч гривень, утримання в «центрі» на місяць – 20 тисяч гривень.

Замовник вказував анкетні дані людини та повідомляв місце її перебування. Після отримання грошей за «пацієнтом» виїжджали чоловіки спортивної статури та примусово доставляли в «реабілітаційний центр».

Викрадених людей утримували протягом тривалого часу без їхньої згоди, без жодних правових підстав та належної медичної чи психологічної допомоги. У людей відбирали мобільні телефони та всі особисті речі, обмежували будь-які їхні контакти з рідними та забороняли покидати приміщення.

Приміщення були облаштовані решітками, з вікон зняті віконні ручки, щоб унеможливити спроби втечі. На даний час перевіряється інформація щодо систематичного введення потерпілим наркотичних засобів та умисного зараження вірусом імунодефіциту.

Правоохоронці задокументували викрадення на замовлення громадянина у Оболонському районі Києва. Після отримання 40 тисяч гривень трьох осіб затримали.

Правоохоронці провели 17 обшуків на території Одеси, звільнили 20 людей, яких незаконно утримували.

Фігурантам повідомлено про підозру за фактом незаконного позбавлення волі або викрадення людини (ч. 3 ст. 146 КК України).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Слуга народа» о рынке земли: Украина окончательно похоронит коммунизм

Observan

Список домов Одессы, в которых не будет электроэнергии 26 мая

Observan

В Одесской области произошло серьезное ДТП

Observan