Цацки-пецки

В Одесі відбудеться Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок

11 грудня 2021 року з 11:00 до 16:00 у Міському саду відбудеться Х Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок, у якому візьмуть участь представники дипломатичних представництв, акредитованих в Україні та Одесі.

Захід пройде за сприяння Одеської міської ради.

Щорічно представники дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Одесі, національних культурних центрів, громад, діаспор та інших організацій беруть активну участь у підготовці та проведенні Дипломатичного різдвяного ярмарку.

Традиційно на стендах іноземних представництв відвідувачам пропонуються страви національних кухонь, сувеніри, промислові та продовольчі товари, новорічні прикраси тощо.

Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок проходить в Одесі з 2011 року. За роки проведення цього заходу для міських та обласних лікарень було придбано обладнання на суму близько 2 мільйонів гривень. Кошти, отримані під час ярмарку, спрямовуються на придбання медичного та іншого обладнання для соціальних закладів міста.

За результатами Дипломатичного різдвяного ярмарку цього року буде придбано обладнання для КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» Одеської міської ради.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе открыли все группы детсадов, которые были на карантине

Observan

Полиция разыскивает мужчину, напавшего на поселке Котовского на одессита (видео)

Observan

Умер мужчина, которого ударило током на электроопоре в Киевском районе

Observan