Цацки-пецки

В Одеській обласній прокуратурі новий керівник

Перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко представив колективу Одеської обласної прокуратури нового керівника – Ігоря Домущея. Про це повідомили в Офісі Генпокурора.

Олексій Хоменко зазначив, що Ігор Домущей зарекомендував себе як високопрофесійний, вмотивований, кваліфікований керівник, здатний забезпечити належну реалізацію функцій прокуратури і виконання поставлених завдань в умовах боротьби з російським агресором.

«Сьогодні цивільна та портова інфраструктура Одещини знаходиться під постійним обстрілом ворога, тому першочерговим завданням є документування та розслідування воєнних злочинів держави-агресора. Також зусилля прокуратури мають бути спрямовані на протидію злочинам проти основ національної безпеки та економічної стабільності. Задля цього маємо злагоджено та ефективно працювати з усіма правоохоронними органами», – сказав перший заступник Генпрокурора.

Довідка: Ігор Домущей 1976 року народження. Освіту здобув в Одеській державній юридичній академії. В органах прокуратури – з 1998 року.

Трудову діяльність розпочав на Миколаївщині, де пропрацював 19 років.

У 2017-2018 роках працював в органах прокуратури Запорізької області.

З 2018 по 2020 рік обіймав різні посади в прокуратурі Одеської області.

З березня 2021 року по червень 2023 року керував Болградською окружною прокуратурою на Одещині.

До призначення очолював Черкаську обласну прокуратуру.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Черноморске во время пожара сгорели частный дом и заброшенная хозпостройка (обновлено)

Observan

ОК «Юг»: в Черном море находятся три корабля и две подводные лодки с ракетами «Калибр»

Observan

Binance запустит благотворительную криптокарту для украинцев

Observan