Цацки-пецки

ЗСУ закріпилися на декількох плацдармах на лівому березі Дніпра на Херсонщині

У ході боїв з російські окупанти зазнали важких втрат у живій силі та техніці.

Сили оборони України провели серію успішних дій на лівому березі річки Дніпро на Херсонському напрямку, вдалося закріпитися на декількох плацдармах.

Про це повідомляє Командування морської піхоти ВМС ЗС.

“У результаті заздалегідь спланованих заходів щодо відсічі широкомасштабної збройної агресії російської федерації, Сили оборони України провели серію успішних дій на лівому березі річки Дніпро на Херсонському напрямку. Завдяки мужності та професійності українським морським піхотинцям, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, вдалося закріпитися на декількох плацдармах”,  – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ході боїв з російські окупанти зазнали важких втрат у живій силі та техніці. Зокрема, з початку проведення зазначених заходів ворог втратив: особового складу – 1216 вбитими та 2217 пораненими, 24 танки, 89 артилерійських систем та мінометів, 135 одиниць різноманітної автомобільної техніки, 48 одиниць бойових броньованих машин, у тому числі БТР та БМП, 9 РСЗВ, 14 плавзасобів, 15 одиниць спеціальної техніки, чотири командні пункти, 29 складів з боєприпасами, як польових, так і стаціонарних.

Крім того, зведеним підрозділом РЕБ морської піхоти було нейтралізовано 135 FPV дронів та п’ять БПЛА оперативно-тактичного рівня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пыточные, Сиреневый парк с погибшими защитниками и разминирование: как живет сегодня Херсон

Observan

4 февраля в Одессе: десять ярких фото дня

Observan

Оккупанты заставляют украинцев отдавать детей в школы с российской учебной программой, в случае отказа угрожают лишать родительских прав

Observan