Бардак

Армія України продовжує наступ

Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. 

Напередодні було офіційно повідомлено про успішні наступальні дії в районі села Роботине, що привело до його звільнення. Зараз ЗСУ закріплюються там. Роботине має значення для подальшого наступу у бік Токмака.

В напрямку Новоданилівки та Новопрокопівки мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявленим цілям противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. 

На Бахмутському напрямку Сили оборони продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Противник вів безуспішні наступальні дії в районах Авдіївки та Мар’їнки Донецької області. Ворог зазнає значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує резерви.

Також Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках. Противник вів безуспішні наступальні дії в районі Кліщіївки Донецької області.

Тривають важкі бої.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Арцизский район: введены ограничения на работу объектов общего пользования

Observan

Одесская область: всплыли факты о подделках ПЦР-тестов и сертификатов о вакцинации

Observan

Флот росії не зміг провести парад у Севастополі (ФОТО, ВІДЕО)

Observan