Бардак

Більше стріляти по Одесі не буде: знищено російський ракетний комплекс

Всі деталі знищення російського ракетного комплексу вранці 23 серпня в районі Оленівки на мису Тарханкут в окупованому Криму — у нашому відеосюжеті. 

Там пролунало не менше 7 вибухів — до Оленівки "навідалася" "бавовна".

Як заявив радник мера окупованого Маріуполя Петро Андрющенко, цей удар знищив російський береговий ракетний комплекс "Бастіон" — той самий, зі складу 15-ї окремої бригади берегової оборони чорноморського флоту рф, який у липні 2023 року здійснював обстріли Одеси, з влученнями ракет у пам'ятки архітектури. Також цей дивізіон епізодично завдавав удари по Одесі та Одеській області у 2022 році. Завдяки колегам встановлено імена всіх командирів, офіцерів та інших військових аж до останнього солдата і матроса, безпосередньо причетних до ударів по Одесі.

Втім, пізніше, ГУР Міноборони України повідомило про те, що було знищено російський зенітно-ракетний комплекс С400 "Тріумф", що  також є не менш важливим кроком у послабленні окупантів в Криму. Адже знищення найсучаснішої їх системи ППО спричинить у майбутньому більшу результатність ударів по російським окупантам.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На конкурс по работе с ОПЗ подали заявки восемь компаний

Observan

В Одессе расцвели деревья редкой красоты (фото)

Observan

Что означает ленд-лиз для Украины

Observan