Бардак

Більшу частину російських ракет збили (ВІДЕО)

Сьогодні росіяни завдали ракетний удар, який тривав під час повітряної тривоги 31 грудня з приблизно 12 до 16 години. Одеську область цей удар оминув, хоча енергетики превентивно вдалися до масових екстрених відключень в Одесі та області.

За даними Генштабу ЗСУ, попередньо, росіяни здійснили пуски більше 20 крилатих ракет повітряного базування з стратегічних бомбардувальників Ту-95 з акваторії Каспійського моря та ракетних комплексів наземного базування. Наша ППО знищила 12 крилатих ракет: 6 в межах Київської, 5 — Житомирської та 1 Хмельницької областей. Однак у Києві, Миколаєві, Запоріжжі, Хмельницькому є "прильоти", в тому числі у готелі та житлові будинки. Ушкоджень енергетики сьогодні немає, завдяки успішній роботі ППО.

У росіян залишилося основних типів начебто високоточних ракет від 13 до 27%. В середньому, в одному ракетному залпі, який вони використовують як терористичний акт проти нашої інфраструктури, раніше було від 70 до 75 ракет, але у кінці грудня вже менше 70, а сьогодні взагалі лише 20 ракет.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Новости Арциза: наблюдатели миссии ОБСЕ мониторили ситуацию в городе (ФОТО)

Observan

В Измаиле начались работы по восстановлению аварийного канализационного коллектора

Observan

Мост через лиман закроют в Одесской области

Observan