Бардак

Болгарія анонсує масштабну передачу Україні бронетехніки

Цієї осені Болгарія планує розпочати передачу Україні броньованої техніки радянських зразків. Про це заявив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарєв під час спільного брифінгу зі своїм українськім колегою Олексієм Резніковим.

Тагарєв зазначив, що йдеться про близько 100 одиниць броньованих транспортних засобів радянського зразку, які досі знаходяться на складах Міністерства внутрішніх справ Болгарії. В основному це легка бронетехніка — БТР, БМП та подібні їм бронемашини.

«Це дещо сповільнює наш процес у зв’язку с тим, що потрібно підписати контракт між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міністерством оборони України. Ця угода має бути ратифікована нашим парламентом. І як тільки у вересні він повернеться до своїх засідань, я вважаю, що це буде одним із пріоритетних завдань. І до кінця вересня — на початок жовтня ми вже будемо мати ратифікацію цієї угоди і, я думаю, що тоді може початися передача», — сказав Тагарев.

Він додав, що Болгарія підтримує Україну в її прагненні звільнити свої території, які тимчасово окупувала Росія. Також, за його словами, на рівні двосторонніх відношень Болгарія продовжує надавати військову, політичну та гуманітарну допомогу Україні. Йдеться про підвищення спроможності та підготовку особового складу ЗСУ.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На благотворительной ярмарке в Одессе Болгарию презентовали представители Болградского района

Observan

В Болградском детсаду отметили День Независимости Украины

Observan

У багатьох містах України скорочується рух електротранспорту: економія (ВІДЕО)

Observan