Бардак

Через російські удари зменшилася швидкість руху на українських залізницях

В грудні 2022 року середня фактична швидкість руху вантажних вагонів на мережі "Укрзалізниці" суттєво зменшилася. Це сталося через низку масованих російських обстрілів та затримки пасажирських потягів. Внаслідок цього на січень "Укрзалізниця" знизила розрахункові середні швидкості вагонів.

Це відбулося через знеструмлення контактної мережі внаслідок російських ударів, що призводило до тимчасового припинення руху електровозів та пріоритету пасажирських потягів з задіянням тепловозної тяги.

Таку інформацію озвучив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ "Укрзалізниця" Валерій Ткачов. "5 грудня, 17 грудня та в 20 числах були удари по енергосистемі України. Протягом 2-5 діб рух призупинявся, а потім поступово відновлювався. Наразі ми всі маємо відключення електроживлення по всій країні. Пріоритет відновлення руху надавався пасажирському руху, також теплотяга надавалась пріоритетно пасажирському руху", — розповів Ткачов, додавши, що загалом по енергосистемі, і по мережі УЗ зокрема, йде процес лімітування споживання електроенергії.

"По окремих дільницях енергетиками обмежується кількість локомотивів на дільниці, також обмежується маса поїздів на окремих дільницях. Тому ці негативні фактори вплинули на швидкість руху поїздів у грудні місяці", — менеджер.

Також негативний вплив здійснювали затримки вагонів у порту Ізмаїл та на західних прикрдонних переходах.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Затоке застрелили отдыхающего

Observan

Мешки мака, марихуаны и опия: в Подольске жгли наркотики

Observan

Аграрии Болградского района подвели итоги года

Observan