Бардак

Данія передає Україні всю свою артилерію

Данія посилить Збройні Сили України одразу 19 самохідними артилерійськими установками Caesar. Про це йдеться у повідомленні міністерства оборони цієї країни. Фактично Данія вирішила передати Україні всі свої артилерійські установки французького виробництва – 15 одиниць, які вже стоять на озброєнні, і ще чотири, які їй повинна була передати французька "оборонка".

Йдеться про версію з колісною формулою 8×8 на базі шасі Tatra T815-7, яка вперше була показана світу у 2015 році. Ця версія отримала удосконалену систему управління озброєнням та нову автоматизовану систему заряджання, завдяки якій екіпаж САУ становить всього 2-3 особи. САУ має максимальну дальність стрільби до 55 км, боєзапас у 36 снарядів і швидкострільність у 8 пострілів за хвилину.

Як відзначають у міноборони Данії, з цією системою є "низка технічних проблем", які будуть вирішувати спільно з виробником САУ французькою компанією Nexter, а також українською стороною.

Раніше Данія надала Україні всі свої 4 мобільні пускові установки протикорабельних ракет "Гарпун" — єдині у Європі такі сухопутні установки.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

По предварительным данным, главой Ренийской ОТГ избран действующий городской голова Игорь Плехов

Observan

В Арцизе жители возмущены качеством ремонта водопровода (фотофакт)

Observan

В Арцизе стартовала благотворительная акция для помощи детям, пострадавшим от войны

Observan