Бардак

Державний оператор порту Південний обробив 56 тисяч тон вантажів

З початку 2023 року силами державного підприємства "МТП Южний" оброблено майже 130 тис. тонн вантажів, з яких 56 тисяч тон у лютому та біля 74 тисяч тон у січні. Зараз вантажообіг підприємства включає лише агропродукцію.

"56 тис. тонн вантажів обробив колектив ДП «МТП «Южний» у лютому 2023 року. Біля причалів держстивідора було пришвартовано 4 судна. Основний вантаж — шрот”, — вказала прес-служба.

Загалом з початку реалізації "Зернової ініціативи" у серпні 2022 року на причалах держстивідора  було завантажено 427 тис. тонн українського продовольства.

Перевалка усіх номенклатур вантажів в МТП "Южний" велася тільки до 24 лютого 2022 року. Із серпня, після відкриття зернового коридору, державний стивідор обробляє шрот соняшниковий, ячмінь, пшеницю, кукурудзу, насіння, тощо.

ДП "МТП Южний" оперує причалами №5, 6, 7, 8, 9 та 38 морського порту "Південний". Держстивідор у 2022 році зменшив обробку вантажів порівняно з попереднім роком в 5,2 разу — до 3,2 млн тонн.

У відео — робота "зернового коридору" з морських портів Одеської області.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Неизвестные патриоты» разрисовали СС-овской символикой очередной памятник в Одессе (ФОТО) — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan

В Мологовской ОТГ Белгород-Днестровского района жителей призывают оплачивать вывоз мусора

Observan

Дело бракованных бронежилетов: арестован топ-чиновник Минобороны — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan