Бардак

Державний порт «Южний» обробив 3,2 млн. тон вантажів

Державне підприємство "Морський торгівельний порт "Южний" протягом 2022 року обробило 3,2 мільйони тон вантажів.

Біля причалів держстивідора було пришвартовано 59 суден, включаючи 18 балкерів типу Capesize. 47697 піввагонів опрацьовано за цей період.

Експортні вантажі склали 2,2 млн тонн. Портовики продуктивно відвантажували залізорудний концентрат, обкотиш, чавун, металопродукцію та зернові вантажі.

В січні та до 24 лютого 2022 р. порт працював у звичайному режимі. Потім до серпня порт фактично не працював через російську морську блокаду під час війни. 

З серпня 2022 року підприємство завантажує агропродукцію у рамках дії "Зернової угоди". Колектив швидко оптимізував усі процеси та вдало диверсифікував діяльність. Наразі експортні вантажі – це шрот, насіння, кукурудза, пшениця тощо. 330,4 тис. тонн зернових вантажів оброблено у порту Южний.

ДП "МТП "Южний" підтримує електрогенерацію України, включаючи розбудову вітряних електростанцій. Опрацьовано 591,1 тис. тонн вугілля та 17,1 тис. тонн обладнання для виробників електроенергії з альтернативних джерел. Всього було відвантажено 608,2 тис. тонн імпортних вантажів та 137,9 тис. тонн транзитних.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

2 червня в Одесі відновлять рух трамваїв на Фонтан (ВІДЕО)

Observan

Ренийский райсовет отчитался о расходах на противоэпидемические мероприятия в связи с распространением коронавируса

Observan

В Болграде хотят развивать зеленый туризм

Observan