Бардак

Державний порт Южний за 4 місяці обробив 265 тисяч тон вантажів

ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» у квітні 2023 року обробило 56 тис. тонн вантажів. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

"Завантажено 19,8 тис. тонн кукурудзи та 44,2 тис. тонн шроту. Минулого місяця біля причалів ДП «МТП «Южний» оброблено 2 судна”, — вказала прес-служба.

З початку 2023 року завантажено 264,8 тис. тонн українського продовольства на 12 суден.

Загалом із початку реалізації «Зернової ініціативи» на причалах держстивідора «Южний» було завантажено 566,1 тис. тонн українського продовольства.

Портовики долають виклики воєнного часу, підприємство проходить випробування, але стійко тримається та обробляє вантажі. Безсумнівно, наша згуртована праця та гнучкість наближають перемогу”, — наголосили на підприємстві.

Перевалка усіх номенклатур вантажів в МТП «Южний» велася тільки до 24 лютого 2022 року. Із серпня, після відкриття зернового коридору, державний стивідор обробляє соняшниковий шрот, ячмінь, пшеницю, кукурудзу, насіння, тощо.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Молдове рассказали, когда могут восстановить движение поезда «Одесса – Кишинев»

Observan

В Белгород-Днестровском колледже состоятся выборы ректора

Observan

Пять лет ограничения свободы: в Арцизе наказали домашнего тирана

Observan