Бардак

Для посилення ППО Одеської області передано ще шість пікапів

Ті військові підрозділи Тероборони та Нацгвардії, які займаються ППО в Одеській області, отримали ще 6 автомобілів — пікапів підвищеної прохідності. Машини передав благодійний фонд Урбанського "Придунав'є". 

Машини будуть виконувати бойові завдання у складі маневрених груп під засоби ППО і нести службу на об’єктах критичної інфраструктури для захисту від повітряних російських атак.

Окрім того, у салонах машин на захисників чекають приємні сюрпризи від вихованців та освітян навчальних закладів Саф’янівської громади – пакунки зі смаколиками та вітамінними заготовками для підтримки імунітету. Додали школярі до передачі і часточку душі у вигляді малюнків на патріотичну тематику.

Військові щиро подякували фонду “Придунав’є” за завжди вчасну підтримку. Доєднався до них і заступник заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Харлов: “Впевнений, що військові частини Національної гвардії Територіальної оборони будуть використовувати ці автівки виключно на благо Одещини з гарним результатом для охорони та безпеки регіону“. 

Загалом, включаючі вказані машини, фонд передав для військових потреб вже 142 автомобілі. І це не лише універсальні пікапи, а ще й мікроавтобуси, вантажівки та навіть великий сідловий тягач для перевезення великогабаритних вантажів, в тому числі військової техніки. Всі машини закуповуються поза межами України та проходять ремонт, відновлення та підготовку для роботи у вкрай важких умовах фронту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Для обеспечения экспорта будуть развивать пограничные железнодорожные переходы

Observan

Комендантську годину в Одеській області на Новий рік скасовувати не будуть

Observan

В Одесской области объявлен чрезвычайный уровень пожарной опасности

Observan