Бардак

До Одеси прибули перші автобуси з Німеччини (ВІДЕО)

Напередодні, 16 листопада, у соцмережах почали розповсюджувати коротке відео, на якому зображений перший з 10 наданих Одесі автобусів від міста-побратима з Німеччини Регенсбурга. Автобус виїжджає з боксу тролейбусного депо.

Це зчленовані двосекційні автобуси марки "Mercedes-Benz O530 Citaro Facelift G" 2007-2010 рр. виготовлення. Вони мають повністю низьку підлогу, майданчики для інвалідних та дитячих візків, три широкі двері. Незважаючи на понад 13 років у активній експлуатції, ресурс цих автобусів дозволяє їм без проблем проїздити ще до 400 тисяч кілометрів, що приблизно відповідає 10 рокам роботи на міських маршрутах.

Міська влада Регенсбургу передала Одесі автобуси у жовтні під час візиту до Німеччини одеського міського голови. При цьому сам Регенсбург на заміну цих 10 дизельних автобусів отримує 10 нових електробусів.

В Одесі німецькі автобуси будуть експлуатуватися у КП "Одесміськелектротранс", яке ще з минулого місяця відкрило вакансії водіїв для них.

Вже відомий і загальний маршрут для цих автобусів — від вул. Преображенської в центрі міста до вул. Паустовського на житловому масиві Котовського через вул. Семена Палія.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Вопрос с назначением руководителя Мирнопольского интерната необходимо решить в срочном порядке, Антон Киссе

Observan

В Одессе появился необычный трамвай белого цвета

Observan

ОБСЕ изучает противостояние церквей в Сарате

Observan