Бардак

Дунайські порти Одеської області за півтора місяці обробили понад 3,75 млн. тон вантажів

Порти на Дунаї в південній частині Одеської області за перші 15 днів серпня відвантажили 1,75 млн тонн агропродукції, а у липні — понад 2 млн тонн. І це не рахуючи імпортних та ішних вантажів. Про це повідомив керівник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

У лютому Міністерство інфраструктури повідомило про збільшення прохідної осадки суден на ділянці від 0-го кілометра гирла Бистре річки Дунай до 77-го кілометра Кілійського гирла до 6,5 метра, а від 77-го кілометра до 116-го кілометра Кілійського гирла — до 7 метрів. Рік тому максимальна осадка становила тільки 3,9 метра.

Після відновлення паспортних глибин на українській ділянці річки Дунай Дунайські порти досягли рекордного значення в 12 суднозаходів та 90 тис. тонн на добу. У березні 2023 року перевалка встановила абсолютний місячний рекорд у 2,8 млн тонн, і добовий рекорд — у 93,8 тис. тонн.

У 2022 році дунайські порти збільшили обробку вантажів до 16,5 млн тонн з 5,5 млн тонн у 2021 році. Після проведення робіт із підтримки оголошених глибин та гідроспоруд в акваторіях морських портів планується, що у 2023 році вантажообіг сягне 23 млн тонн.

За даними Одеської ОВА, у січні-червні 2023 року підприємства регіону здійснювали торговельні операції з партнерами із 166 країн світу. Експорт товарів склав понад $1 млрд. У регіональному розрізі Одеська область посіла четверте місце з часткою у загальному обсязі експорту товарів 5,6%.

У товарній структурі експорту найбільший обсяг у січні-червні склали зернові культури — 52,8%, жири та олії тваринного або рослинного походження — 15,6% та готові харчові продукти — 5,1%.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде планируют повысить коммунальные тарифы

Observan

Україна отримає ще одну партію бронемашин Scimitar

Observan

В Рени состоялась третья акция протеста против коммунальных тарифов

Observan