Бардак

Електротранспорт Одеси працює у мінімальному обсязі (ВІДЕО)

Вранці 2 грудня в Одесі працює міський електротранспрт. Напередодні анонсувалося, що на маршрутах буде працювати половина звичайної кількості рухомого складу.

Фактично на лінії виїхали 50 трамваїв та 47 тролейбусів. Це більше ніж вдвічі менше трамваїв (їх зазвичай було на маршрутах 120 та більше вагонів) та як раз вдвічі менше тролейбусів (їх зазвичай 85-90 машин).

Найкраще обслуговуються трамвайні маршрути №7 "Північ-Південь" (11 вагонів замість 40) та №1 (7 вагонів замість 10-11), а також №5 та №10 — по 4 вагони. 

Серед тролейбусів більше всього рухомого складу на маршруті №7 (12 машин) та №9 (8 машин), на маршрутах №9 та №10 по 7 машин. 

Цікаво, що серед трамваїв на лініях немає жодного вагона з застарілою та неекономічною реостатно-контакторною системою управління. Однак, серед тролейбусів випущені на маршрут №12 три тролейбуси саме з реостатно-контакторною системою управління.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

НАТО вже розглядає заявку України

Observan

Флот росіян тримає напоготові ракетоносці (ВІДЕО)

Observan

В одесском парке Горького установили гигантский кубик Рубика

Observan