Бардак

Флот росії загрожує Одесі з двох ракетних кораблів (ВІДЕО)

Після того, як напередодні, протягом дня 27 січня росіяни відвели більшість своїх ракетних кораблів у бази, ситуація суттєво не змінилася.

28 січня у Чорному морі перебувають загалом 14 кораблів та катерів російського флоту, серед яких є один надводний корабель та один підводний човен з загальним можливим залпом до 12 крилатих ракет "Калібр". Ці два кораблі являють собою потенційну загрозу ракетних ударів для Одеси та інших міст України. Однак, без спільних дій зі стратегічною авіацією чорноморський флот росії не здатен більше завдавати самостійно ракетні удари і тому просто наявність ракетних кораблів в морі є засобом морально-психологічного тиску для одеситів.

Нагадаємо, росіяни під час останнього ракетного удару по Україні випустили лише 9 ракет "Калібр", хоча могли теоретично дати залп до 28 ракет. Це свідчить про дефіцит ракет та загальну організаційну неспроможність і стратегічну поразку чорноморського флоту, який перестав бути самостійною військовою силою.

У відео — аналіз діяльності російського флоту та його ролі в ударах по Одеській області за 25-28 січня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі обмежують рух електротранспорту

Observan

Районы Одесской области получили мобильные инклюзивно-ресурсные центры

Observan

Странная кража в Одессе: неизвестный позарился на чужого лабрадора

Observan