Бардак

Флот росіян підготувався до удару по Одесі з 5 ракетоносців (ВІДЕО)

Після досить довгого періоду послаблення активності російський чорноморський флот вранці 14 січня таки вивів у море досить значні сили, про що ми попереджали у минулому огляді, присвяченому підготовці росіян та дислокації їх кораблів за 9-12 січня. Скоріш за все, росіяни просто чекали, коли у Чорному морі вгамується шторм. Ще вчора, 13 січня, в морі не було російських ракетоносців і загрози ракетного обстрілу для Одеси не було.

Станом на ранок 14 січня за даними ВМС України у морі перебували 7 російських кораблів, серед яких було 3 ракетоносця з 20 "Калібрами" — два надводних та один підводний.

У середині дня 14 січня по інформації оперативного командування "Південь" ЗСУ, росіяни вивели у море ще один надводний ракетоносець. А після 14-ї години — ще один.

Таким чином, Одесі та іншим містам України загрожують 28 ракет "Калібр" — 24 (по 8) на чотирьох надводних кораблях та 4 на одному підводному човні. Загалом у морі перебуває 5 ракетоносців.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

За год в Украине количество авиарейсов сократилось почти на 58%

Observan

Нардепы создали межфракционное объединение «За Зеленского»

Observan

Жители Ананьева получают воду по графику

Observan