Бардак

Франція пропонує Україні напряму закуповувати зброю у виробників

Міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню повідомив, що зараз Париж та Київ ведуть переговори про те, щоб Україна почала закуповувати нове озброєння за рахунок коштів зі спеціального фонду підтримки. За його словами, французький уряд вже виділив для цього 200 млн євро з бюджету. "Ми ведемо перемовини про те, щоб Україна купувала зброю напряму у французьких постачальників, а не отримувала зі складів міноборони країни" — заявив Лекорню.

Лекорню додав, що Франція надала Києву військову допомогу на суму три мільярди євро, більша частина з яких пішла на ППО та обладнання для сухопутних військ, включаючи артилерію і транспорт.

Зокрема, Лекорню повідомив, що у зв’язку з потребами ЗСУ на полі бою, виробництво французьких гаубиць Caesar збільшилося із двох одиниць на місяць до шести. За його словами, з початку повномасштабного вторгнення рф Україні передано вже 49 таких САУ: 30 французьких та 19 датських.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Delfi поднимут в присутствии Зеленского

Observan

Как отпразднуют День Победы в Белгороде-Днестровском

Observan

Команда кинофестиваля «ОКО» готова противостоять российской агрессии

Observan