Бардак

Графіки відключень в Одеській області спробують виконувати

"Укренерго" надає нові обмеження та ліміти споживання електроенергії на сьогодні, 24 січня. Їх перевищення може означати, відповідно, перехід до екстрених відключень у тому чи іншому регіоні.

Для Одеської області це 435 МВт вночі — з півночі та до 7-ї ранку і 601 МВт вдень — з 7-ї ранку та до півночі. Цей ліміт дозволить ледве втриматися в графіках стабілізаційних відключень лише для "білої" зони. Об'єкти у "сірій₴ зоні графіка з негарантованим енергопостачанням у дані години, скоріш за все, залишаться без світла. Вночі діяли екстрені відключення.

Ліміти для Києва вдень 981 МВт/вночі 642 МВт, Київської області вдень 702 МВт/вночі 586 МВт, Дніпропетровської області дозволяють застосувати графіки стабілізаційних відключень в інших згаданих регіонах — цілодобово.

Також у Івано-Франківській та Полтавській областях відключень сьогодні не буде — у даних регіонах проходить вимірювання реального споживання електроенергії за умов відсутності стабілізаційних відключень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В центре Одессы на развалинах построят торгово-офисный центр

Observan

Изменился график работы сервисных центров МВД в Одессе и области

Observan

Полиция Одесской области отчиталась за Новый год

Observan